Dietní režim, který si oblíbíte


Třídíte oblečení, které máte ve spodních policích vaší skříně. Tyto šaty jsou moc hezké a tady tu halenku jste nosila nejraději. Kolik už je to jen let, kdy jste se mohla procházet po pláži v plavkách bez zavinovacího šátku, nebo bez volných šatů přes koupací úbor? Není vše ztraceno! Můžete se vrátit do doby, kdy jste oblékala o několik čísel menší oděvy. Stačí se jen seznámit s programem proteinové diety. Že ji ještě neznáte? To je ale velká škoda! Je to úžasný způsob, jak zhubnout bez pocitu hladu a bez nežádoucího následného jo-jo efektu.
hubené břicho.jpg

Snadné dodržování režimu

Jistě jste i vy objevili v celé řadě časopisů nejrůznější stravovací plány a zaručené návody na zhubnutí. Zpravidla jsou doprovázeny i o přesně stanovená jídla, doplněná recepty na jejich přípravu. Začtete se do jednotlivých receptů a musíte si přiznat, že minimálně polovinu surovin doma určitě nemáte a některé dokonce ani neznáte. Začít si vařit podle takového jídelníčku je velmi náročné a především zdlouhavé. Oproti tomu si můžete zvolit rychlou přípravu jídel z programu proteinové diety. Balení obsahuje jídla na každý den a můžete si vybrat variantu slanou nebo sladkou i různé kombinace pokrmů. Režim se postupně upravuje tak, že přidáváte běžná jídla. Za několik týdnů přejdete pozvolna na normální stravu bez nechtěného jo-jo efektu. 
velké kalhoty.jpg

Proteinová dieta je unikátní tím, že vašemu tělu přikáže spalovat tukové zásoby. Aktivní hmota zůstane zachována a díky dostatku bílkovin nemáte potřebu sáhnout po sladkostech. Cítíte se plni energie a po pár dnech už vidíte velký rozdíl na vaší postavě. Kilogramy i centimetry z objemu vás postupně opouštějí a vy každý den stojíte v úžasu před zrcadlem. Vaše štíhlejší postava na vás čeká už za několik krátkých týdnů, stačí, když jí vyjdete naproti. Proč ještě váháte? Plavková sezóna přijde již brzy!

Dietní režim, který si oblíbíte
4 (80%)6