Konec nesnadnému balení věcí určených k odeslání


Vždy, když potřebujete něco zaslat, snažíte se to velmi pečlivě zabalit. Často se stává, že ani to nestačí a zasílaná věc přichází k újmě. Vsadíme se, že i vám se někdy stalo, že zboží nedorazilo v takovém stavu, který jste očekávali. To naštve.
Nyní však na většinu věcí můžete využít speciální samolepící obálky z plastu https://www.samolepiciobalky.cz/eshop/mailingove-obalky. Vhodné jsou pro většinu běžně zasílaných věcí, tedy i těch rozměrnějších. Hodí se tak například na oblečení, textil, boty i časopisy. To je skvělé, že?

karotnové pásy

Prodejce na různých bazarech toto jistě potěší, už nebudou muset shromažďovat jiný obalový materiál, hromady papírů a igelitů. Bohatě postačí hromádka těchto speciálních obálek a balení i zasílání půjdou mnohem lépe a rychleji. A zákazníci budou také nadšeni, protože tyto obálky jsou téměř nepoškoditelné. 

Seznamte se s genialitou mailingových obálek

·        Perfektní odolnost zaručuje fólie použitá fólie, k dostání jsou tedy obálky v různých tloušťkách a na ty nejcennější věci můžete použít ty nejsilnější. Jistota je jistota.
 
·        Obálky je možné vybírat v nejrůznějších rozměrech, určitě tedy najdete tu nejvhodnější na vámi posílané věci. Nemusíte se bát, že někdo uvidí obsah, jsou neprůhledné a věci v nich uložené tak mohou být v naprostém bezpečí.
 
·        Samolepící plastové obálky šetří čas, práci i místo. Využijete je do posledního místa, nikdy vám ho nezbyde tolik, jako třeba v krabici. Obálky se zkrátka lehce přizpůsobí.
 
·        K dostání jsou po 10 i 100 ks.
 
·        Pokud přeci jen potřebujete ještě něco navíc, nechte si vyrobit obálky na míru třeba i s potiskem.
·        Specialitou jsou pak obálky s odnosným uchem, které ještě více usnadní manipulaci, cesta na poštu nebo z ní pak bude hračka. Je k dispozici hned ve čtyřech velikostech.

Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte také výhody mailingových obálek, příště už nebudete věci posílat jinak.

bublinky

4.6/5 - (9 votes)