Paralyzér v kapse, to je pocit bezpečí


Když jsme byli mladší, často jsme doma slýchávali, že nemáme chodit večer ven samotní, nebo že máme být brzo doma, nebo se vrátit dřív, než bude tma. Jenže dnes už jsme dospělí a víme, že není možné, abychom se čas od času nemuseli vypravit do potemnělých ulic města, nebo projít neosvětleným parkem.

strach
 
Velmi nepříjemné jsou podzimní a zimní večery, kdy se stmívá již v brzkém podvečeru. Už jen cesta z práce a nutnost nakoupit, nás zavede skrz neosvětlené ulice až k hustě osázenému parku v blízkosti našeho domu. Park, který ve dne a za slunečního svitu působí velmi vlídně a mile, se najednou stává velmi strašidelným místem. Za každým stromem nebo za každým keřem může být ukrytý zloděj, nebo násilník, který si vás vyhlédl, jako někoho, kdo kráčí o samotě.
 
V takových chvílích se velmi obáváte a pár minut, které strávíte procházením parkem, se vám zdá i jako několik hodin. Proč byste měli nadále zažívat tak nepříjemný pocit strachu? Proč byste to měli být vy, kdo se obává o svou bezpečnost? Paralyzér vás dovede ochránit!
 
Jeho použití je velmi jednoduché a zvládnete to i ve chvíli velké nervozity. Velkou výhodou je, že si můžete vybrat model, který vypadá jako některý z předmětů běžné denní potřeby. Například jako deštník, mobilní telefon, nebo kapesní svítilna. Útočník váš výpad nebude očekávat a moment překvapení je přesně to, co potřebujete, abyste rychle unikli do bezpečí a zavolali pomoc.
 
Použití paralyzérů pro osobní ochranu je zcela legální a bezpečný způsob jak odrazit útočníka. Malá věc v kapse u bundy, nebo v tašce či kabelce, může být tím, co vás uchrání od přepadení a ukradení vašich věcí nebo dokonce zachrání váš život.

ochrana
 
Vyberte si z dostupných modelů, jak bude vypadat váš osobní ochránce při procházkách temným parkem a objednejte si jej co nejdříve. Už nikdy nevycházejte bez něj!

4/5 - (2 votes)