Půjčka pro každého a bez strašení

Když si člověk pročítá reklamy, které se na něj valí ze všech stran, tak musí nutně dojít k závěru, že když se rozhodne, tak si může půjčit libovolný obnos peněz, a to za tak výhodných podmínek, že to nebude vypadat jako půjčka, ale jako výhra v loterii. Jenže když člověk takovému přesvědčení podlehne a do finanční společnosti jednou skutečně vyrazí, aby uspokojil své potřeby, tak bude dost možná hodně zklamaný. Tím spíše, pokud vyrazí do banky, a pokud jeho finanční situace není až neuvěřitelně růžová.10 euro krychle
Jestliže máte vysoký plat, solidní úspory a velice slibné vyhlídky do budoucna, jste svobodný a bez závazků, pak se jistě nemáte čeho bát – půjčte si tolik peněz, kolik jen chcete, banky vám je naservírují na stříbrném podnosu.
Jestliže máte průměrný plat, žijete z ruky do úst, nevíte, co budete dělat zítra, máte malé děti a manželku na rodičovské dovolené, nízký věk a hodně potřeb, pak do banky raději nechoďte – neodnesete si odtud slibnou smlouvu o úvěru, ale hodně špatnou náladu a pocit, že máte mizerné vyhlídky do budoucna a vaše práce za nic nestojí.
Je to dáno tím, že v takovém případě nemáte šanci na to, aby vám vyšla dobrá bonita. A ta banky velice zajímá. Vlastně se jedná o kritérium, které rozhodne, zda svou půjčku budete schopni splácet, zda na to v budoucnosti vyděláte dostatek peněz.
Problém je v tom, že banky nevycházejí z reálných čísel – ve výpočtech nafouknou vaše výdaje, poníží vaše příjmy, a také vám přidají mnoho přitěžujících okolností. A výsledek – úvěr vám nedají.10 euro krychle.jpg
Nicméně i v případě, že vaše bonita je opravdu nižší, než ideální, není třeba zoufat, stačí vyplnit žádost o hypotéku bez doložení příjmu v nebankovní společnosti a počkat si na to, až vám místní specialisté ušijí půjčku na míru vašim potřebám a finančním možnostem. Nebude to trvat dlouho, nebude to složité a budete maximálně spokojeni!

3.5/5 - (2 votes)