Spolehlivý tisk s minimálními náklady

Dokumenty, fotky nebo učební materiály. To vše lze na tiskárnách vytisknout a usnadnit si tak každodenní život jak doma tak i v zaměstnání. Kromě koupě tiskárny je ale třeba myslet i na pravidelnou údržbu, bez které nás mohou potkat nepříjemné potíže. Výměna barev pod tuto údržbu spadá a je základním předpokladem pro kvalitní a spolehlivý tisk v domácnosti i v kanceláři. Koupě nových tonerů a catridgí ale může být tvrdým oříškem a to kvůli různým typům tískáren, které na trhu nalezneme. Brother, Canon, Epson, HP nebo Xerox jsou výrobci, se kterými se na trhu běžně setkáme a nabízí jak jednoduchá, tak i multrifuknční zařízení. Na našem webu naleznete náplně do tiskáren všech výše zmíněných výrobců a to za bezkonkurenční ceny. Díky tomu můžete snížit náklady na minimum a tisknout stovky až tisíce dokumentů v tom nejlepším poměru kvality a ceny.
Kancelář s tiskárnami
Perfektní fotky přímo u Vás doma
Fotky z dovolené, firemní akce nebo oslavy narozenin vypadají skvěle na počítači nebo telefonu ale postrádají kouzlo papíru, které je činí unikatnějšími a osobnějšími. S kvalitní tiskárnou a tonery/catridge z našeho internetového obchodu můžete svým fotkám vdechnou život a vytisknout si je v jakýchkoli rozměrech a provedeních. Tisk alba, Vánočních pohlednic nebo fotek z posledního výletu můžete provést doma během několika minut a to kdykoli budete chtít. Se speciálními barvami, které u nás naleznete, budou vytištěné fotky perfektní a nabídnou Vám jak ostré barvy, tak i skvělý kontrast.
Multifunkční tiskárna
Tisíce dokumentů každý den
Tiskárna je nezbytnou součástí každé kanceláře a umožňuje zaměstnancům přístup k dokumentům v papírové podobě. Hlavními faktory při jejím výběru jsou přitom náklady, kvalita a hlavně spolehlivost. Multrifunkční zařízení od firem Xerox, HP nebo Brother nabízí komplexní řešení pro každou společnost a umožní Vám tisk stovek dokumentů každý den s minimálními náklady na stránku.